Ako inšpiratlík funguje?

💡 GENERÁTOR

Česko zasiahli povodne, hrozí až storočná voda
Kanye West ukončí MTV Video Music Awards

Strach o dieťatko!

Osud prešovského trhoviska je neistý

Koniec prvej veľkej lásky!

SuperStar plná citov
Hedvige povolili detektor!
Víťaz tohtoročného Australian Open Marat Safin napokon nenastúpi v ruskom drese vo štvrťfinálovom zápase tenisového Davisovho

Slovan alebo Trenčín?

Veď ja robím z domu, Danka má svoju firmu, tiež nemusí vysedávať v kancelárii ako chudera ona a kam má cez leto svoje dieťa dať

Taliansko sa pokúsi napraviť si renomé proti Rumunsku v úvodnom stretnutí 2

Ako to vidia jeho susedia?

📖 ZÁPISNÍK (sem si presuň veci z generátora a píš tu svoj text)Min. počet slov vo vete:
Max. počet slov vo vete:
Počet generovaných viet:
Dramatizácia (min=1, max=8):
Zdroje:
Kľúčové slovo:


Vygenerované z 674927 viet za 2.25 sekúnd.
Ako inšpiratlík funguje?

Ak sa vám stáva, že sa pri písaní zaseknete a neviete ako ďalej, možno vám treba len trocha inšpirácie. A na to presne je tu inšpiratlík.

Skrýva sa za ním databáza 674927 viet náhodne zozbieraných z internetu, z článkov novín, spravodajských portálov, public domain kníh, slovníkov a podobne. Pri každom stlačení tlačidla "GENERUJ TEXT!", literatlík vygeneruje nový text, a ten možno naštartuje nejaký ten tvorivý proces vo vašej hlave.

Generovaný text môžete ovplyvňovať, napríklad je možné zvoliť počet generovaných viet, úroveň dramatizácie, rozsah počtu slov vo vete, alebo zadať kľúčové slovo, okolo ktorého sa generovaný text bude točiť. Inšpiratlík dokáže aj rýmovať, ale táto funkcia zatiaľ nie je verejne prístupná.

V časti "ZÁPISNÍK" môžete písať svoj vlastný text, ten v okienku zostane aj po stlačení tlačidla "GENERUJ TEXT!", pokiaľ ho manuálne nevymažete.